مراقبت های لازم پس از لیزر موهای زائد

ساخت وبلاگ

در صورتی که اخیراً برنزه شده یا پوست تیره‌تری دارید، ممکن است پزشک شما یک کرم سفید کننده پوست نیز تجویز کند. روی پوست برنزه یا موهایی که در اثر نور خورشید سفید شده اند، موثر نیست. اگر برنزه شده اید، باید اجازه دهید قبل از انجام درمان کم رنگ شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که لیزر موهای زائد از شر تمام موهای زائد خلاص شود.

رشد مو را به طور دائمی کاهش می دهد - حداقل 8 جلسه را توصیه می کنیم. اگر تعداد درمان های توصیه شده برای نوع مو و پوست خود را داشته باشید، تا 90 درصد کاهش مو را مشاهده خواهید کرد. هر مویی که دوباره رشد کند بسیار ظریف‌تر خواهد بود و کمتر رشد می‌کند، که به معنای صاف‌تر شدن پوست برای مدت طولانی‌تری است. در کلینیک laze ما تمام رنگ های پوست را با لیزرهای Candela درجه پزشکی خود درمان می کنیم.

برخی عوارض جانبی طبیعی ممکن است پس از درمان‌های لیزر موهای زائد رخ دهد، از جمله خارش، پوست صورتی، قرمزی، و تورم در اطراف ناحیه درمان یا تورم فولیکول‌ها. این عوارض به ندرت بیش از دو یا سه روز طول می کشد. دو عارضه جانبی جدی رایج عبارتند از آکنه و تغییر رنگ پوست.

قدرت Prp و Nutrafol برای ترمیم موهای مردانه

این برای اطمینان از هدف قرار گرفتن فولیکول های مو در مرحله صحیح چرخه رشد است. بسته به نوع مو، پوست و ناحیه بدنی که تحت درمان قرار می‌گیرید، به فواصل 4 تا 6 هفته ای نیاز خواهید داشت. برای ناحیه صورت، درمان ها را می توان در فواصل 2-4 هفته انجام داد. هر قسمت از ناحیه صورت و ناحیه تون چرخه رشد متفاوتی دارد، بنابراین کاهش مو بسته به مرحله ای که فولیکول های شما در زمان درمان در چه مرحله ای هستند، متفاوت است. موفقیت حذف موهای زائد با لیزر به رنگ پوست، رنگ مو، بافت، ضخامت و محل مو بستگی دارد.

اما، اگر ادامه یابد یا بدتر شود، باید برای مدیریت بیشتر با پزشک معالج مشورت کنند. اکثر مردم کاهش مو را تجربه می کنند که سال ها طول می کشد. وقتی لیزر موهای زائد به درستی انجام شود و نوع پوست فرد با تنظیمات درمان مطابقت داشته باشد، نتایج دائمی ممکن است.
لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن در تهران - ایران جابینو

لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن در تهران - ایران جابینو

بهترین درمان لیزر موهای زائد زمانی اتفاق می افتد که دما به حداقل 70 درجه برسد تا فولیکول مو را از بین ببرد. ما 100% متعهد به سلامتی شما هستیم و برای درمان شما در این دما بدون هیچ گونه عوارض جانبی وقت و مراقبت می کنیم. درمانگران بسیار آموزش دیده و با تجربه ما مراقبت می کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام مناطق درمان تحت پوشش قرار دارند تا هیچ وصله از دست رفته ای دریافت نکنید. در طول قرار ملاقات لیزر موهای زائد خود باید از عینک تیره برای محافظت از چشمان خود استفاده کنید.

من 3 جلسه لیزر موهای زائد را تکمیل کردم و رشد موهایم بسیار کاهش یافته است. من مشتاقانه منتظر هستم که تمام جلساتم کامل شود و پوستی صاف داشته باشم. عوارض جانبی ناخواسته مانند هیپو یا هیپرپیگمانتاسیون یا در موارد شدید، سوزش پوست نیاز به تنظیم در انتخاب لیزر یا تنظیمات دارد. این خطرات را می توان با درمان با نوع لیزر مناسب که در تنظیمات مناسب برای نوع پوست و ناحیه درمان فرد استفاده می شود کاهش داد.

اما مزیت این روش در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد چیست؟ و چرا باید لیزر موهای زائد را برای موهای صورت انتخاب کنید؟ خب، اینجا در کلینیک پوست و رفاه، ما پزشکان برجسته زیبایی شناسی پرستون هستیم. ما طیف وسیعی از خدمات و درمان‌ها، از جمله انواع گزینه‌های پرکننده پوست، و همچنین لیزر موهای زائد و لایه‌برداری شیمیایی را ارائه می‌دهیم. در نتیجه، ما این راهنمای همه چیزهایی را که باید در مورد مزایای لیزر موهای زائد برای موهای صورت بدانید، تهیه کرده ایم. این روش موفقیت آمیز بود و اولین بار در سال 1996 استفاده شد.

فقط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با تجربه باید این روش را انجام دهد. پوست شما ممکن است بعد از لیزر موهای زائد قرمز، متورم و کمی دردناک باشد. ناحیه تحت درمان را در معرض نور طبیعی یا مصنوعی خورشید قرار ندهید. شما باید بتوانید بلافاصله به فعالیت های عادی خود بازگردید. بله – تا زمانی که مو به اندازه کافی تیره باشد و بنابراین رنگدانه کافی برای جذب لیزر داشته باشد. رفع موهای زائد tia laze می‌تواند موهای صورت، زیر بازوها، خط کمر، سینه، گردن، دست‌ها، پاها و پاها را از بین ببرد.

آیا به چندین درمان نیاز دارم؟

اگر به جلسات منظم رفع موهای زائد مطابق با چرخه رشد موهای خود پایبند باشید، نتایج بسیار بهتری خواهید گرفت. وقتی صحبت از از بین بردن موهای زائد بدن و صورت می شود، گزینه های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. حذف موهای تنبل به فولیکول مو آسیب می رساند تا رشد مو را به حداقل برساند و به یک گزینه محبوب حذف موهای نیمه دائمی تبدیل شده است. روش لیزر موهای زائد نسبت به سایر انواع از بین بردن موهای زائد از جمله اپیلاسیون و اصلاح، درد بسیار کمتری دارد. هر دوی اینها هم در طول فرآیند و هم بعد از آن می‌توانند ناراحت کننده باشند، زیرا مو از فولیکول‌های مو کنده می‌شود و سلول‌های پوست آسیب می‌بینند.

در طول لیزر موهای زائد، یک پرتو لیزر از طریق پوست به یک فولیکول مو می گذرد و توسط رنگدانه موجود در مو جذب می شود. بدون دردسر اصلاح و اپیلاسیون با لیزر موهای زائد ما که برای کارکردن با چرخه رشد طبیعی موی بدن طراحی شده و نتایج بهینه را به همراه دارد، بدون دردسر اصلاح و اپیلاسیون شوید. حذف موهای زائد با تنبلی یک درمان ایمن و مقرون به صرفه و طولانی مدت برای رفع موهای زائد است که به نتایج ماندگاری می رسد.

اما هیچ مطالعه بزرگی وجود ندارد که میزان اثربخشی این دستگاه‌ها را با لیزر موهای زائد در مطب مقایسه کند. هزینه لیزر موهای زائد به ناحیه ای از بدن که در آن زمان درمان می شود و تعداد درمان های مورد نیاز بستگی دارد. بر اساس تحقیقات برای دستیابی به کاهش مطلوب به طور متوسط ​​6 درمان در فواصل منظم (تقریباً هر 6 هفته) توصیه می شود. برای دستیابی به نتایج دائمی، موها باید در مرحله رشد باشند تا انرژی به ریشه مو برسد.

این مهم است که یک پزشک دارای گواهی هیئت مدیره که در زمینه لیزر موهای زائد آموزش دیده است برای نظارت بر درمان انتخاب کنید. در انتهای پایین ریشه تورمی به نام پیاز مو وجود دارد و اطراف آن توسط یک حفره به نام فولیکول مو احاطه شده است. مو از ریشه به سمت بالا رشد می کند و از پوست بیرون می آید.

اکسپرت...
ما را در سایت اکسپرت دنبال می کنید

برچسب : لیزر موهای زائد,کلینیک لیزر,لیزر, نویسنده : ادمین expert بازدید : 4449 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1402 ساعت: 1:07