ویژگی های یک کلینیک خوب برای تزریق بوتاکس

ساخت وبلاگ

مردان معمولاً برای رسیدن به اهداف زیبایی شناختی خود به واحدهای بوتاکس بیشتری نسبت به زنان نیاز دارند زیرا ماهیچه های صورتشان تا حدودی بزرگتر است. با این حال، هرگز نباید تزریق بوتاکس را از یک مرکز غیرپزشکی انجام دهید، به ویژه هنگامی که ناحیه‌ای به حساسیت پوست اطراف چشم را درمان می‌کنید. تزریق تزریقات خود را از یک ارائه دهنده پزشکی بسیار آموزش دیده برای اطمینان از محل تزریق و روش های مناسب برای جلوگیری از عوارض احتمالی بسیار مهم است. بوتاکس زیبایی یکی از گزینه های درمانی مطلوب برای چین و چروک و خطوط مشکل دار اطراف چشم است. برای استفاده حداکثری از تزریق، لازم است بدانید که چگونه از پوست و صورت پس از بوتاکس مراقبت کنید.

با این حال، جایگزین هایی که حاوی سایر اشکال اصلاح شده نوروتوکسین هستند اکنون وجود دارد. در حال حاضر، شرکت های بیمه پزشکی تمام درمان های بوتاکس را زیبایی می دانند. مانند سایر روش های زیبایی، بیمه هیچ بخشی از هزینه عمل را پوشش نمی دهد.

این به افزایش ویژگی‌ها کمک می‌کند و به عضلات صورت کمک می‌کند تا در چند مکان آرام شوند. وقتی به کیسه های زیر چشم فکر می کنیم، معمولاً به حلقه های تیره یا گودی زیر چشم اشاره می کنیم. در حالی که بوتاکس برای درمان چین و چروک های ناشی از انقباضات مکرر عضلانی عالی است، بهترین درمان برای کیسه های زیر چشم نیست. با این حال، راه حل های زیبایی غیرجراحی زیادی در مطب دکتر گرین وجود دارد. هنگامی که برای مشاوره اولیه خود مراجعه می کنید، دکتر گرین ناحیه درمان را بررسی می کند و تصمیم می گیرد که کدام درمان یا مجموعه ای از درمان ها برای شما بهتر جواب می دهد.

نظریان می‌گوید: «یکی از محتمل‌ترین عوارض این است که ممکن است چین و چروک‌های جدیدی در ناحیه‌ای کمی پایین‌تر یا کنار چین‌های اصلی ایجاد شود. بوتاکس برای کاهش ظاهر چین و چروک در مناطقی که حرکت ماهیچه ای قابل توجهی وجود دارد در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، در صورت تزریق زیر چشم نسبت به زمانی که برای مثال در پیشانی استفاده می شود، تأثیر کمتری دارد. بوتاکس فقط می تواند چین و چروک های قسمت هایی از صورت را که حرکت می کنند کاهش دهد. پزشکان معمولاً از آن برای خطوط اخم بین ابروها که خطوط گلابلار نامیده می شوند و همچنین در خطوط پیشانی و پنجه کلاغی در کناره های چشم استفاده می کنند. به دلیل ماهیت ماهیچه های درگیر در پای کلاغی، تعداد تزریق بوتاکس شما بیشتر از سایر روش های زیبایی است.

 

کاربردهای آرایشی بوتاکس دور چشم

تزریق بوتاکس معمولاً یکی از آخرین رویکردها برای مدیریت این بیماری است. تمرینات چشم همراه با لنزهای اصلاحی از طریق عینک یا تماسی رویکرد اصلی درمان است. عینک و جراحی نیز می‌توانند به اصلاح تنبلی چشم کمک کنند، اما به اندازه آموزش‌های ساده در اوایل دوران کودکی به آن‌ها نیازی نیست.
ایست بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران - ایران جابینو

ایست بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران - ایران جابینو

چگونه کلینیک زیبایی شناسی خود را رشد دهید

خطوط لبخند یا پای کلاغی - وقتی لبخند می‌زنیم، ماهیچه‌های گوشه بیرونی چشم اغلب منقبض می‌شوند و باعث می‌شوند که این خطوط کونگ شوند. بوتاکس می تواند از بروز این خطوط و همچنین عمیق شدن در طول سال ها جلوگیری کند. این تست جایگزینی برای معاینه جامع چشم نیست. در میان هر گونه نگرانی یا مشکل مربوط به چشم، بسیار مهم است که فوراً با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا متخصص مراقبت از چشم خود تماس بگیرید.

Crow's Feet یا ریتیدهای کانتال جانبی چین‌های پوستی هستند که در گوشه بیرونی چشم به دلیل اختلال عملکرد جزئی عضلات دور چشم ایجاد می‌شوند. با این وجود، برخی از پزشکان میزان موفقیت بالایی را از استفاده غیرقابل برچسب بوتاکس (یعنی درمان نیمه پایینی صورت) گزارش کرده اند. اغلب، آنها از یک رویکرد بسیار محافظه کارانه استفاده می کنند، به این معنی که آنها فقط مقدار کمی تزریق می کنند و سپس 2-3 هفته صبر می کنند تا ببینند بیمارانشان چگونه به آن پاسخ خواهند داد. ممکن است برای تزریق بوتاکس برنامه ریزی کنید و بدون هیچ نشانه ای از درمان به محل کار خود بازگردید.

وقتی صحبت از درمان چروک های پویا دور چشم می شود، تعداد واحدهای بوتاکس لازم به اندازه و محدوده ناحیه درمان بستگی دارد. بیمارانی که دارای چین و چروک های عمیق تر هستند ممکن است به واحدهای بیشتری از بوتاکس در اطراف چشم نیاز داشته باشند تا بیمارانی که با خطوط ریز و چروک های جزئی سروکار دارند. دکتر گرین به تعیین تعداد واحدهای ضروری در طول مشاوره اولیه کمک خواهد کرد. به طور معمول، بیماران می توانند انتظار داشته باشند که بین 6 تا 10 واحد بوتاکس هنگام درمان چین و چروک دور چشم دریافت کنند. بوتاکس دور چشم یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی است که White Swan Aesthetics ارائه می دهد.

برخی بیماران عوارض جانبی موقتی مانند خشکی دهان و علائمی شبیه آنفولانزا را تجربه می‌کنند. کمتر از 15 درصد بیماران کبودی دارند که معمولاً خفیف است. افتادگی گوشه دهان یا مشکلات تکلم می تواند با تزریق به اطراف دهان اتفاق بیفتد. افتادگی پلک یا ابرو می تواند با تزریق در اطراف چشم رخ دهد.

مقدار تزریق شده

با ارسال آدرس و/یا شماره تلفن خود، مجوز درماتولوژی Krauss را به شما در مورد قرار ملاقات ها، اطلاعات و پیشنهادات ویژه در مطب ارائه می دهید. هرگز از تعامل و امتحاناتم با دکتر نوردان خوشحال نبودم. دکتر موشر بسیار حرفه ای است و در عین حال می تواند کسی مثل من را که بسیار ترسیده بود، راحت کند. اگر باردار یا شیرده هستید، بیماری عصبی عضلانی دارید یا از داروهای آمینوگلیکوزید مانند استرپتومایسین یا نئومایسین استفاده می کنید، ممکن است با بوتاکس درمان نشوید.

تجربه پزشک - مانند هر روش دیگری، پزشکان با تجربه زیاد و شهرت بالا ممکن است در صورت تقاضای زیاد، هزینه بیشتری برای تزریق خود بپردازند. پاسخ به این سوال نسبتاً دشوار است زیرا از یک پزشک به پزشک دیگر بسیار متفاوت است و تعدادی متغیر وجود دارد که بر هزینه کلی تزریق بوتاکس تأثیر می گذارد. بوتاکس محبوب ترین و پرطرفدارترین جراحی زیبایی غیرتهاجمی در ایالات متحده است که تنها در سال 2022 بیش از 7.4 میلیون نفر تحت تزریق بوتاکس قرار گرفتند. بوتاکس از پروتئین عصبی به نام onabotulinumtoxinA استفاده می کند که توسط باکتری Clostridium botulinum تولید می شود. اگر علاقه مند به تزریق بوتاکس در چندلر، AZ، ​​یا دریافت درمان برای مشکلات زیر چشم هستید، یک مشاوره không lấy phí با Lazaderm در Chandler برنامه ریزی کنید.

اگر تزریق سم بوتولینوم انجام داده اید و از نتایج راضی نیستید، با پزشک خود صحبت کنید. به ندرت، مشکلات جدی مانند تاری دید یا دوبینی در صورت درمان ناحیه اطراف چشم یا مشکلات تنفسی در صورت تزریق ناحیه گردن ممکن است رخ دهد. بسته به ناحیه تحت درمان، به تزریق در نقاط مختلف نیاز خواهید داشت. پزشک از شما می خواهد که عضلات صورت خود را حرکت دهید تا بهترین مکان برای تزریق را پیدا کنید. صورت شما تمیز می شود و سم بوتولینوم با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف به ماهیچه های صورت شما تزریق می شود.

از آنجایی که بوتاکس با مسدود کردن فعالیت عضلات عمل می کند، بهترین کار را برای کاهش چین و چروک های پویا دارد. این می تواند به جلوگیری از عمیق تر شدن چین و چروک های ساکن در طول زمان کمک کند، اما نمی تواند آن چروک ها را پس از تشکیل به طور کامل از بین ببرد. افراد خاصی هستند که باید از تزریق بوتاکس زیر چشم خودداری کنند - مانند افرادی که به بیماری لو گریگ، سندرم لامبرت ایتون، میاستنی گراویس و غیره مبتلا هستند. همچنین، افرادی که دارای پلک های افتاده یا پف کرده هستند ممکن است بهترین کاندید نباشند - پزشکان معمولاً آزمایشی را برای تأیید این موضوع انجام می دهند.

اینها همه عواملی هستند که یک متخصص زیبایی برای تعیین میزان بوتاکس برای نتایج دلخواه خود به آنها توجه می کند. هزینه تزریق بوتاکس بسته به مقداری که برای درمان شما لازم است متفاوت است. بوتاکس توسط "واحد" فروخته می شود و دکتر دوان تعداد واحدهای لازم برای رسیدن به اثر مورد نظر خود را در طول مشاوره توصیه می کند.

اکسپرت...
ما را در سایت اکسپرت دنبال می کنید

برچسب : بوتاکس,تزریق بوتاکس,کلینیک زیبایی, نویسنده : ادمین expert بازدید : 1090 تاريخ : دوشنبه 12 تير 1402 ساعت: 2:19