پرونده های جرایم مواد مخدر را به چه وکیلی بسپاریم؟

ساخت وبلاگ

مدافعان می‌توانند بپرسند که آیا یک افسر پلیس دلیل موجهی برای متوقف کردن اتو و انجام بازرسی دارد یا خیر. آنها همچنین می‌توانند با اعتبار حکم که به پلیس اجازه می‌داد وارد صفحه اصلی خصوصی شود، مبارزه کنند. یک وکیل واشنگتن دی سی می تواند اطلاعات بیشتری در مورد حق حفظ حریم خصوصی و نحوه انجام تحقیقات مربوط به مواد مخدر می تواند این حق را نقض کند.

طبق قانون میسوری، برای مجرمانی که برای اولین بار در اختیار دارند، مجازات تا یک سال زندان و تا 2000 دلار جریمه ممکن است. بر اساس قانون میسوری، زمانی که یک فرد آگاهانه یک ماده کنترل شده را در اختیار داشته باشد، مرتکب جرم داشتن یک ماده کنترل شده در میسوری می شود. این امر به ویژه در مورد قوانین ایالتی در مورد نگهداری مواد مخدر صادق است، و اتهام حمل مواد مخدر، حتی برای افرادی که برای اولین بار مجرم هستند، ساده نیست. از سوی دیگر، شما فقط یک فرصت برای جرائم مربوط به مواد مخدر که شامل داروی برنامه اول است، دارید.

به‌ویژه آنهایی که در مناطق منطقه‌ای یا دورافتاده زندگی می‌کنند که هیچ انتخابی وجود ندارد. من اعتماد داشتم که اندرو در تماس اولیه تلفنی ما از پرونده من دفاع می کند. او به رویکرد خود بسیار مطمئن بود، از اولین نقطه تاک تا اتاق دادگاه. او به شما می گوید که در کتاب قانون آمده است و دستکاری به نظر نمی رسد. مهارت های ارتباطی او به من کمک کرد تا بهترین استدلال دفاعی را برای پرونده ام تشکیل دهد. در نهایت، او توانست قاضی را متقاعد کند که من را تنها با اخطار به دلیل ارائه اطلاعات گمراه کننده به افسر پلیس، که می تواند به مدت 10 سال به عنوان سابقه کیفری علیه نام شما ثبت شود، منصرف کند.
لیست بهترین وکیل در تهران - ایران جابینو

لیست بهترین وکیل در تهران - ایران جابینو

من با جفری ولف روبرو شدم و نمی‌توانستم از این که او را به نمایندگی از خود انتخاب کردم خوشحال باشم. جفری نه تنها بسیار حرفه ای است، بلکه می تواند در سطح شخصی نیز با شما ارتباط برقرار کند. از آنجایی که این اولین تخلف من بود، نمی‌دانستم چه انتظاری داشته باشم یا چه کاری انجام می‌دهم.

اصلاحیه 64 کلرادو در نوامبر 2012 به تصویب رسید و اجازه مالکیت شخصی، کشت و استفاده خصوصی از ماری جوانا را برای افراد 21 سال و بالاتر می دهد. وکیل ثبت اختراع بودن از نظر فکری کار طاقت فرسایی است، و پیتر برای مدت طولانی در آن خوب بود - واقعاً در آن خوب بود. شاید غرور ناشی از حرفه ای که در آن توصیه شما 600 دلار در ساعت ارزش دارد، چیزی باشد که به او اجازه می دهد باور کند که نیازی به درخواست کمک ندارد، که می تواند به تنهایی این کار را انجام دهد. با این حال، حتی زمانی که اعتیاد زندگی او را فرا گرفته بود، پیتر به کار خود ادامه داد.

من نمی توانم به اندازه کافی از او برای محبت و تلاشش در این دوران سخت تشکر کنم. در Wolf Law، ما حساسیت جرایم مواد مخدر و اینکه چگونه اتهامات مواد مخدر بر خانواده ها و جامعه در کل تأثیر می گذارد، درک می کنیم. کمیسیون مجازات، جرایم مواد مخدر رایج ترین نوع پرونده فدرال است. اتهامات مواد مخدر تقریباً یک سوم موارد گزارش شده به کمیسیون را در سال 2015 تشکیل می داد. از این جرایم مواد مخدر، تقریباً 90 درصد مربوط به اتهامات قاچاق مواد مخدر بود.

به همین دلیل است که به کمک یک وکیل مدافع جنایی مجرب مانند کسانی که در DWI میسوری هستند نیاز دارید.

قانون ایالت پنسیلوانیا، با این حال، همچنان به پلیس اجازه می دهد تا به دلیل داشتن ماری جوانا دستگیر شود، و هیچ قانونی وجود ندارد که دادستان منطقه را ملزم به صرف نظر از این تعقیب ها کند. علاوه بر این، قانون همچنان به پلیس اجازه می‌دهد که بر اساس بوی ماری جوانا، یک فرد یا یک نفر را قید کند، و باید دید که آیا دفتر DA به طور مداوم این سیاست را اعمال خواهد کرد یا خیر. امروز تماس بگیرید تا با یک وکیل نیوهمپشایر که می تواند پرونده شما را اداره کند صحبت کنید. همانطور که در صفحه نتایج پرونده ما دیده می شود، موارد بی شماری را با موفقیت ارائه کرده ایم. برای شروع مبارزه با اتهامات جنایی خود، فوراً با شرکت ما تماس بگیرید. برای تعیین قرار ملاقات با وکیل مدافع جنایی نیوهمپشایر با ما تماس بگیرید. این احتمالاً کاملاً واضح است - داروهای بیشتر به معنای عواقب جدی تر است.

قاچاق مواد مخدر تولید یا توزیع عمدی مواد کنترل شده می تواند منجر به هزینه های قاچاق مواد مخدر شود. فردی که در حال آوردن مقادیر کافی از یک ماده کنترل شده به ایالت دستگیر می شود، می تواند به قاچاق مواد مخدر متهم شود، حتی در مواردی که قصد توزیع نداشته باشد. فردی که متهم به قاچاق است باید قبل از ارائه اظهارنامه به مقامات اجرای قانون، یک وکیل جرایم مواد مخدر در بوستون داشته باشد. در والین

اکسپرت...
ما را در سایت اکسپرت دنبال می کنید

برچسب : وکیل,مشاور حقوقی, نویسنده : ادمین expert بازدید : 3433 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1402 ساعت: 2:33